Huthwaite International w Polsce

Huthwaite International jest obecny na rynku polskim od 1996 roku, a wyłącznym, licencjonowanym partnerem Huthwaite w Polsce jest firma Move4ward Training and Development. Przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku Huthwaite pomógł wielu polskim firmom i międzynarodowym korporacjom tu działającym poprawić efektywność biznesową i osiągnąć mierzalną zmianę. U naszych klientów wdrażamy modele sukcesu oparte na badaniach i zweryfikowane w praktyce. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku oraz prowadzone badania dają nam pewność, że zmieniając zachowania, zmieniamy wyniki.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo nad wszystkimi obszarami istotnymi dla podniesienia wyników sprzedażowych. Skutecznie wdrażamy model SPIN® podnosząc efektywność spotkań handlowych. Doskonalimy umiejętności strategicznego planowania złożonych procesów sprzedażowych. Poprawiamy umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne, niezbędne do prowadzenia efektywnego coachingu czy pracy zespołowej. Wpieramy również zespoły marketingu oraz menedżerów sprzedaży.

Firma szkoleniowa Move4ward Training and Development prowadzona jest przez wieloletnich trenerów i konsultantów Huthwaite. Łączymy nasze własne bogate doświadczenia sprzedażowe, zarządcze i doradcze z wiodącą w skali globalnej własnością intelektualną zawartą w modelach Huthwaite. Od lat jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Huthwaite International. Mamy dostęp do najnowszych badań i unikalnego know-how. Czerpiemy z doświadczeń płynących z udziału w międzynarodowych projektach.

Zapraszamy na naszą polską stronę www.huthwaiteinternational.pl

Dorota PorażkaDorota Porażka
Move4ward Training and Development, Partner Zarządzający

Absolwentka studiów MBA i coach certyfikowany w Institute of Leadership and Management. Jest ekspertem zmiany zachowań i trenerem umiejętności miękkich z ponad 20-letnim stażem. Dorota niemal od początku istnienia Huthwaite International na rynku polskim planowała strategię rozwoju firmy, budowała portfolio produktów w języku polskim, zarządzała kontaktami z klientami i koordynowała międzynarodowe projekty realizowane na obszarze Polski. Pracuje również jako executive i business coach. Prowadzi projekty szkoleniowe i coachingowe w języku polskim i angielskim, na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Prywatnie – joginka, miłośniczka książek i tłumaczka z języka angielskiego książek o coachingu.


Dorota PorażkaRafał Szlachcikowski
Move4ward Training and Development, Partner Zarządzający

Z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją marketingową. Od niemal 20 lat pasjonat szkoleń i trener z obszaru sprzedaży i komunikacji. Posiada bogate doświadczenie w konsultingu w zakresie sprzedaży i marketingu. Rafał pracował dla wielu korporacji prowadząc badania rynku i opracowując strategie marketingowe. W ramach budowania struktur Huthwaite International w Polsce prowadził wiele projektów podnoszących efektywność sprzedaży w firmach działających w różnorodnych branżach – począwszy od sektora IT, poprzez wyspecjalizowaną produkcję i usługi, a skończywszy na dużych bankach. Ma też bogate doświadczenia menedżerskie i sprzedażowe, od lat odpowiada za jakość szkoleń oraz wdrażanie nowych programów. Prywatnie – pasjonat gitary i dobrego kina.

Przez ponad 20 lat obecności na rynku polskim Huthwaite stał się partnerem wielu wiodących firm, m.in: ABBOTT Polska, At Media, Bank BPH, BNP Paribas, BZ WBK, Citi Handlowy, Dell, ENERGA, Hewlett-Packard, HSBC, ING Group, Kronopol, Pierre Fabre Medicament, ORANGE Polska, Ruuki, RWE, Siemens, SCA/Essity, SKF, T-Mobile, TZMO i wielu innych. Nasze modele sukcesu były wdrażane w sektorze finansowym, IT, telekomunikacyjnym, produkcyjnym, logistycznym, usługowym, w energetyce, ochronie zdrowia, branży paliwowej i innych.

Kontakt

W zakresie projektów na terenie Polski prosimy o kontakt z:Dorotą Porażką +48 605 292 873Rafałem Szlachcikowski +48 609 511 775lub kontakt mailowy, po naciśnięciu czerwonego przycisku.
Kontakt

Multinational projects

For projects beyond Poland, please contact our global headquarters on +44 (0)1709 710081. Alternatively click the red button to email us.
Contact