Huthwaite Türkiye’ye Hoşgeldiniz

Huthwaite International, 40 yıldan uzun süredir tüm dünyada şirketlerin satış performansını artıran ve etkili satış organizasyonlarına dönüşümünü sağlayan danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Huthwaite’in temel hedefi, şirketlerin satış performansında etkili, ölçülebilir ve kalıcı artışlar sağlamaktır.

1974’den günümüze 33 farklı ülkeyi ve tüm sektörleri kapsayan saha araştırmaları yürüten Huthwaite International, bugün dünyanın en geniş satış araştırmaları verisine sahiptir; ve sunduğu tüm eğitim ve danışmanlık hizmetleri, gerçek satış ortamında yürütülmüş ve geçerliliği bilimsel olarak kanıtlanmış araştırmalara dayanan tek şirkettir.

Huthwaite olarak, müşterilerimizle birlikte çalışarak satış performansını alanında fark yaratan anahtar davranışların geliştirilmesine yönelik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Satış, müzakere teknikleri, satış koçluğu, müşteri hizmetleri alanında geliştirdiğimiz danışmanlık ve gelişim çözümlerini tüm dünyada, 35 dilde aynı kalite ve tutarlılıkta sunmaktayız.

2012 yılından bu yana, uluslararası akredite eğitmen ve danışman kadromuz ile Türkiye’de hizmet sunmaktayız. Tüm eğitimler ve eğitim materyalleri, isteğinize göre Türkçe veya İngilizce olarak sağlanmaktadır. Huthwaite Türkiye eğitmen ve danışman kadrosu, uzun yıllara saha satış deneyimi olan ve sektörel uzmanlıklara sahip danışmanlardan oluşmaktadır.

Satış performansında sürdürülebilir ve kalıcı artışı hedefleyen şirketlerin satış, pazarlama, ürün yönetimi, iş geliştirme, danışmanlık bölümlerine yönelik olarak sunduğumuz danışmanlık ve gelişim hizmetleri;

  • Satış, pazarlama, ürün yönetimi strateji geliştirme çalışmaları (Facilitation / Workshops)
  •  Satış performansı analizi ve geliştirme danışmanlığı
  • Satış süreç, teknoloji ve yetkinlik bütünleştirme hizmetleri
  • Satış performansı geliştirme programı ve uygulama hizmetleri
  • Satış yöneticisi ve satış liderleri için yönetici koçluğu
  • Satış ve pazarlama ekipleri için strateji geliştirme (workshop) çalışmaları
  • Satış süreçlerini yapılandırma, satış metodu geliştirme ve uygulama hizmetleri
  • Müşteri ve İş Planı geliştirme hizmetleri
  • Büyük ve stratejik satış fırsatlarının yönetimi, gözden geçirme ve değerlendirme hizmetleri
  • Kurumsal Satış Koçluğu planı oluşturma ve uygulamaları

Mustafa Orhan

Mustafa Orhan
Country Manager Turkey, Huthwaite International

Mustafa Orhan, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve bankacılık sektörlerinde 25 yıllık iş danışmanlığı, CRM, satış yönetimi ve satış operasyonları deneyimine sahiptir. Huthwaite Türkiye ülke direktörü olarak Türkiyei danışmanlık ve eğitim ekibi sorumluğunun yanı sıra, şirketlerin satış ve üst yönetimine iş ve yönetim danışmanlığı hizmetleri de vermektedir. 2003 yılından bu yana çok uluslu şirketlerde ve büyük şirketlerde başarılı iş ve yönetim danışmanlığı görevleri yürütmüştür. Ağırlıklı olarak, satış süreçleri, satış metodolojisi, satış ekiplerinin yeniden yapılandırılması ve CRM projelerinde yürütme kurulu üyeliği ve iş süreçlerinin uyumlanması üzerine çalışmaktadır.

Huthwaite Türkiye ekibi telekomünikasyon, bankacılık, bilişim teknolojisi, medikal, ilaç ve CPG / FMCG sektörlerinde her biri yaklaşık 20 yıl satış ve yönetim deneyimine sahip danışmanlardan oluşmaktadır. Huthwaite, Türkiye’nin önde gelen çok uluslu ve büyük yerel şirketleri ile çalışmakta, hem eğitim hem de danışmanlık projelerinde müşterilerden çok olumlu geribildirimler almaktadır.

Ulusal projeler

For projects in Turkey, please contact Mustafa Orhan on +90 212 355 8973. Alternatively click the red button to email us.
Temas

Multinational projects

For projects beyond Turkey, please contact our global headquarters on +44 (0)1709 710081. Alternatively click the red button to email us.
Contact